سیاست حفظ حریم شخصی در مورد چگونگی کاربرد و استفاده از اطلاعات شخصی شما به منظور استفاده از سایت تفکیکان است. با پذیرفتن سیاست حفظ حریم شخصی و شرایط ثبت نام کاربر، شما صراحتاً رضایت خود را با جمع‌آوری، نگهداری، استفاده و افشاء اطلاعات شخصی خود، مطابق با آنچه در سیاست حفظ حریم شخصی توضیح داده شده، اعلام میکنید.

تفکیکان ممکن است بدون قید زمان، سیاست حفظ حریم خصوصی خود را تغییر دهد که تداوم استفاده از سایت تفکیکان توسط کاربر به معنای رضایت بی‌قید و شرط نسبت به این تغییرات می باشد. کلیه موارد اصلاح شده به طور خودکار و به محض ارسال بر روی سایت، اجرا خواهد شد و شما پیشاپیش موافقت و تعهد خود را به اجرای این سیاست ها اعلام می

سیاست حفظ حریم شخصی در مورد چگونگی کاربرد و استفاده از اطلاعات شخصی شما به منظور استفاده از سایت تفکیکان است. با پذیرفتن سیاست حفظ حریم شخصی و شرایط ثبت نام کاربر، شما صراحتاً رضایت خود را با جمع‌آوری، نگهداری، استفاده و افشاء اطلاعات شخصی خود، مطابق با آنچه در سیاست حفظ حریم شخصی توضیح داده شده، اعلام میکنید.

تفکیکان ممکن است بدون قید زمان، سیاست حفظ حریم خصوصی خود را تغییر دهد که تداوم استفاده از سایت تفکیکان توسط کاربر به معنای رضایت بی‌قید و شرط نسبت به این تغییرات می باشد. کلیه موارد اصلاح شده به طور خودکار و به محض ارسال بر روی سایت، اجرا خواهد شد و شما پیشاپیش موافقت و تعهد خود را به اجرای این سیاستها اعلام میکنید. ما همواره توصیه میکنیم مرتبا این سیاستنامه را مطالعه فرمایند تا از آخرین تغییرات مطلع شوند.

کنید. ما همواره توصیه میکنیم مرتبا این سیاستنامه را مطالعه فرمایند تا از آخرین تغییرات مطلع شوند.

همه می‌توانند بدون ایجاد حساب کاربری به سایت تفکیکان مراجعه نمایند. هنگامی که افراد تصمیم میگیرند از طریق شماره تلفن همراه خود در سایت تفکیکان حساب کاربری ایجاد نمایند موافقت صریح خود را در خصوص استفاده، ذخیره سازی قانونی و محافظت از اطلاعات شخصی خود اعلام می نمایند. این اطلاعات شامل موارد زیر میباشد:

  1. شماره تلفن، اطلاعات شخصی، و در بعضی مواقع، اطلاعات مالی، مانند شماره کارت و شماره حساب بانکی.
  2. اطلاعات معاملات بر اساس فعالیت‌های انجام گرفته در سایتها (مانند مزایده، خرید، فروش، مورد یا مضمونی که خلق کردید یا به نحوی مرتبط با اکانت شماست)
  3. مکاتبات از طریق سایت ما و یا مکاتباتی که به سایت ما ارسال شده است.
  4. اطلاعات دیگری از معاملات و تبادلات شما با سایت تفکیکان، خدمات، مضامین و تبلیغات تفکیکان، شامل شناسه دستگاه، رایانه و اطلاعات اتصال، آمار بازدیدهای صورت گرفته از صفحات، ترافیک به و از سایتها، اطلاعات آگهی ها، آدرس IP و اطلاعات استاندارد ورود به سایت.
  5. اطلاعات بیشتری که از شما درخواست میشود تا با ارائه آنها، شناسه خود را مجاز کنید یا در صورتی که به این نتیجه برسیم که عملکرد شما محل سیاستهای تعیین شده سایت است.

تفکیکان ممکن است در راستای مطابقت عملکردش با قوانین و مقررات کشور اطلاعات موضوع این سند را در جریان رسیدگی قضایی و تنها در پاسخ به دستور مراجع ذی‌صلاح در اختیار نهادهای ذی‌ربط قرار دهد.

تفکیکان به اشخاص ثالثی که به نحوی در ارائه خدمات با ما همکاری می‌کنند، تنها در چارچوب این سند اجازه استفاده و پردازش اطلاعات شخصی شما را می‌دهد.

تفکیکان تمام تلاش خود را در جهت حفظ و نگهداری داده‌های شخصی کاربران میکند. اما در صورت وقوع حوادث غیرقابل پیش‌بینی یا خارج از کنترل خود و اختلال در بستر اینترنت کشور، تفکیکان هیچ گونه مسئولیتی در قبال مخدوش شدن داده‌های کاربران ندارد.

بازاریابی

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب توافق صریح شما، به شخص ثالثی جهت به کارگیری در اهداف بازاریابی آنها نمیفروشیم یا اجاره نمیدهیم. ممکن است اطلاعات دریافتی را به منظور پیشرفت و شخصی سازی خدمات، مضامین و تبلیغات خود استفاده کنیم.

موارد افشاء اطلاعات شما

بنا به صلاح دید ممکن است اطلاعات شخصی شما را به منظور پاسخگویی به درخواست‌های قانونی، تقویت سیاست‌هایمان، پاسخ‌‌دهی به ادعاهایی مبنی بر این که موضوع یا مضمونی مخل حقوق دیگران شده، یا برای حمایت از حقوق، مالکیت، یا امنیت هر شخص، استفاده یا افشاء کنیم. لذا با آگاهی از این بند، اطلاعات خود را در اختیار این سایت قرار دهید و هرگونه ادعایی در این خصوص غیر مسموع می باشد.

نبودن هزرنامه، نرم افزارهای جاسوسی یا کلاهبرداری

ما و کاربران ما، اسپم را تحمل نمی کنیم. شما مجاز نیستید که سایر کاربران تفکیکان، حتی کاربری که آیتمی را از شما خریداری کرده، بدون کسب رضایت صریح آنها، به لیست نشانی پستی (ایمیل یا آدرس پستی) اضافه کنید. به منظور گزارش دادن اسپم مربوط به تفکیکان یا ایمیل‌های کلاهبرداری در مورد اینکه به تفکیکان ایمیل بزنید، لطفاً آن ایمیل را به قسمت خدمات مشتری ارسال کنید. شما قانوناً مجاز نیستید از ابزارهای ارتباطی ما برای فرستادن اسپم یا فرستادن مضامینی که محل قرارداد و توافق نامه کاربری ماست، استفاده کنید و در صورت استفاده، مسئولیت قانونی آن بر عهده شما خواهد بود.

اقدامات امنیتی

اطلاعات شما در سرورهای ما که در مناطق گوناگون جغرافیایی قرار دارد؛ ذخیره شده است. اطلاعات برای ما به عنوان دارایی و سرمایه تلقی می شود که باید از آن محافظت کرد و لذا از روش ها و ابزار متعددی (رمز گذاری، پسووردها، امنیت فیزیکی و غیره) برای حفظ اطلاعات شخصی و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و افشاء آنها استفاده می شود. اگرچه، همانطور که خودتان هم می دانید، شخص ثالث ممکن است به طور غیرقانونی به انتقالات یا ارتباطات خصوصی شما دسترسی پیدا کرده یا آنها را رهگیری کند. همچنین ممکن است سایر کاربران از اطلاعات شخصی شما که از سایت جمع آوری کرده اند، سوء استفاده کنند. بنابراین، اگرچه ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا از حریم خصوصی شما حفاظت کنیم، هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نپذیرفته و شما نیز نباید انتظار داشته باشید، که اطلاعات شخصیتان یا ارتباطات خصوصیتان، همواره محرمانه باقی بماند.